אנרגיה

בשנים האחרונות חל שינוי ניכר במשק האנרגיה בישראל, עם מציאתם של מאגרי גז טבעי לחופי המדינה כמו גם מעורבות ממשלתית הולכת וגוברת המעודדת הפקת אנרגיה מתחדשת, בדגש על אנרגיית רוח, אנרגיה סולארית, ואף פרויקטים של אנרגיה שאובה.

תחום האנרגיה המתפתח, בצוותא עם השקעות ענק בתחום של חברות מקומיות וזרות כאחד הובילו לפרויקטים מורכבים בהיקפים כספיים עצומים, לצד שינוי רגולציה וחקיקה לדוגמת ועדת ששינסקי, תקנות איכות הסביבה ונושאי חקיקה חדשים - אל מול עיניו הבוחנות של הציבור הישראלי.

מחלקת האנרגיה של פירמת CBA מחזיקה במומחיות ייחודית בתחום מורכב זה, ומסייעת ללקוחות הפירמה להוביל מהלכי יזמות בתחום, לרבות הסתייעות באלמנטים מתחום הרגולציה, פעילות בינלאומית, לצד פיתוח אסטרטגיות משפטיות ופתרונות אפקטיביים.

הידע הרב אותו צברו שותפי הפירמה בתחום זה, מסייע למחלקת האנרגיה להעניק שירות משפטי מקצועי ומהימן, המבוסס על יצירתיות משפטית המוענקת לקשת רחבה של לקוחות, בדגש על יזמים בולטים, חברות ציבוריות נסחרות, גופי ממשל ועוד.

כעדות לניסיונה הרב של הפירמה בתחום מתפתח זה, כמו גם המוניטין הרב שנצבר בקרב עמיתיה המקצועיים ולקוחות הפירמה, מכהן כיום עו"ד אילן שרקון, שותף מייסד, כיו"ר ועדת תשתיות ואנרגיה של לשכת עורכי הדין.