המחלקה המסחרית והבינלאומית

 ראש המחלקה, עו"ד לילך קינן, שותפה

הפרקטיקה של המחלקה מדורגת בקביעות במדריכי הדירוג הישראלים והבינלאומיים -- לרבות BDI,DUN'S 100 , IFLR-1000, Legal-500 ועוד כיו"ב -- כאחת מהמובילות בתחומה בישראל, ולצד דירוגיה היא ובכיריה זוכים גם לשבחים במדריכי הדירוג המובילים בעולם.

הצוות המסחרי של המשרד מטפל בכל היבטי המשפט המסחרי, על גווניו השונים, תוך ייצוג שוטף של מגוון תאגידים בפעילותם היומיומית, העסקית והתאגידית. בשל חשיבות החיים השוטפים של התאגידים במשק הישראלי, נותנת המחלקה דגש מיוחד תחום זה ועל הצרכים והמטרות העסקיות של התאגידים, פרטיים כציבוריים.

המחלקה מטפלת בתחום דינאמי, ועתיר רגולציה זה הדורש התמחות ייחודית, ומלווה את לקוחותיה לאורך כל מעגל החיים של התאגיד, החל משלבי ההתאגדות וההקמה, המשך בליווי בפעילותו השוטפת וכלה בפירוקו; בתוך כך, מטפל המשרד בספקטרום רחב של נושאים תאגידיים, לרבות הסכמי התאגדות ועסקאות תאגידיות מורכבות, הסכמי שותפות, הסדרים בין או עם בעלי מניות, הסכמי השקעה, הסדרי תגמול ואופציות, פירוקים, כינוסים, מזכירות חברה ועוד.

בנוסף, וכחלק בלתי נפרד מפעילותו היומיומית של התאגיד, המחלקה מתמחה בייצוג לקוחותיה בעסקאות ובהסכמים מסחריים ועסקיים, מקומיים ובינלאומיים בתחומים ובסקטורים רבים לרבות, עסקאות מימון, עסקאות טכנולוגיה, מיזוגים ורכישות, עסקאות נדל"ן, ליווי פרויקטים, הסכמי פיתוח, הסכמי ייצור ואספקה, הסכמי תחזוקה ותמיכה, הסכמי לוגיסטיקה, הסכמי שיווק, פרסום, וקידום מכירות, הסכמי סוכנויות, הסכמי תיווך, הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות, הסכמי שיתוף פעולה ומיזמים משותפים, הסכמי קבלנות, מכרזים, הסכמי שכירות וכיו"ב.

גישתה הרב-תחומית של המחלקה, לצד יכולתה לשלב בין תחומי מומחיות שונים של המשפט המסחרי עם ידע וניסיון רב בתחומי משפט אחרים, מאפשרת לספק ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי מסחרי ברמה הגבוהה ביותר, במגוון רחב של תחומי פעילות, על מכלול היבטיהם המשפטיים, הרגולטוריים והעסקיים. 

ניסיון זה, לצד הבנה עסקית וידע פיננסי, הופכים את המחלקה לאחת מהטובות והמנוסות בתחומה.

צוות:

את צוות המחלקה מובילה עוה"ד לילך קינן לצד 5 עו"ד ותיקים ומנוסים, וזאת לצד עו"ד ומתמחים נוספים שהינם חלק מהמחלקה.