מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

ליטיגציה אזרחית ומסחרית

מחלקת הליטיגציה האזרחית והמסחרית בפירמה מחזיקה בידע ובניסיון רב שנים - ובדגש על הצלחה מוכחת בניהול הליכים משפטיים מורכבים בפני כלל הערכאות השיפוטיות במדינת ישראל.

המחלקה זכתה בהישגים משפטיים רבים לרבות החלטות תקדימיות ופורצות דרך במגוון תחומים, והיא מדורגת בידי מדריכי דירוג ישראלים וזרים כאחד כאחת ממחלקות הליטיגציה הבולטות בישראל.

המחלקה עוסקת בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות תביעות בענייני מקרקעין, סכסוכים מסחריים, תביעות כספיות, מחלוקות חוזיות ותביעות נזיקין, ובין לקוחותיה ניתן למנות שורה ארוכה של רשויות מקומיות וגופים ציבוריים לרבות מגוון נרחב של חברות שונות מהמגזר העסקי וחברות ציבוריות נסחרות.

מחלקת הליטיגציה צברה ניסיון עשיר בקשת רחבה של תחומים ומהווה מחלקה תומכת משמעותית ביותר בפירמה, המסייעת ליתר המחלקות הנתקלות בצורך בליטיגציה איכותית בין אם כנתבעות, כתובעות, או כאמצעי לקידום מהלכים מסחריים.

מלבד ייצוג לקוחות מסחריים, מחזיקה מחלקת הליטיגציה גם בניסיון רב בייצוג מוסדות המדינה, לרבות רשויות מקומיות, גופים שלטוניים, משרדי ממשלה, עיריות, חברות עירוניות, ראשי רשויות וחברי מועצה.

שותפי הפירמה, המשמשים לא פעם כבוררים ומגשרים בסכסוכים מסחריים מורכבים, זוכים להערכה לא מבוטלת בקרב ציבור עורכי הדין ומערכת המשפט, וידועים ביכולות גבוהות לניהול הליכי בוררות וגישור בצורה מקצועית ובקשת נרחבת של נושאים.

צוות עורכי הדין בפירמה מוביל הליכי ליטיגציה רבים העוברים מאולמות בית המשפט למהלכי (ADR (Alternative Dispute Resolution -  בוררות גישור ויישור סכסוכים. תהליכים אלו מובילים ביד מקצועית ובטוחה ובמגוון רחב של סכסוכים עסקיים בין גופים עסקיים ורשויות ציבוריות, בוררויות הנוגעות להתקשרות עם רשויות המדינה השונות וכן מחלוקות הנוגעות למיסוי מוניציפאלי, ובכלל זה ארנונה של רשויות מקומיות. 

נוסף על כך, שותפי הפירמה מנהלים לא פעם גישורים בנוגע לתביעות בהיקפים גדולים ומחלוקות מסחריות בין המדינה ורשויות מקומיות וחברות קבלניות ותעשייתיות.

חתימה על מסמך