מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
  • הצהרת נגישות

קריירה

פירמת שרקון, בן עמי, אשר ושות' הינה אחת מפירמות עורכי הדין המסחריות, הגדולות והמובילות במדינת ישראל.

  • הפירמה מדורגת שנה אחר שנה באופן קונסיסטנטי במדריכי דרוג ישראליים ובינלאומיים כאחת מפירמות עורכי הדין המובילות, בקשת נרחבת של תחומי עיסוק ועשייה משפטיים.

  • במשרדנו קיימת חשיבות גבוהה לערבות הדדית, גיבוש, יחסי אנוש מעולים ולתחושת משפחתיות.

  • אנו פועלים לגייס למשרדנו את ההון האנושי המקצועי, האיכותי והטוב ביותר.

מה אנו מחפשים?

  • אנשים בעלי חשיבה משפטית עצמאית, יסודיים, חרוצים, מחויבים, בעלי מוסר עבודה גבוה, יצירתיות מחשבתית, הבנה, אחריות, יכולת למידה, שחקני נשמה ושחקני צוות.

התמחות בפירמה

משרדנו מונה מספר מחלקות רב ומגוון, העוסק בתחומים ובלקוחות ממגזרים שונים.

שיטת העבודה במשרדנו הינה שיטת "פול צוותי".

בכל מחלקה ישנה שותף המנהל את המחלקה, המחלקה כוללת צוות איכותי של עורכי דין אליהם מצטרפים המתמחים אשר מהווים חלק אינטגרלי של אותה המחלקה.

כמו-כן, על מנת לפתח את המתמחים ולחשוף אותם למגוון תחומים, מתמחים בפירמה עוסקים בעבודה משפטית בלבד, נחשפים לעבודה מגוונת בכל קשת הפעולות המבוצעות על ידי המחלקה הרלוונטית ושותפים באופן אקטיבי לניהול תיקים לרבות: כתיבת כתבי בית-דין, מחקר משפטי, פגישות עם לקוחות ומוסדות, השתתפות בדיונים והכל בכפוף לאופי העבודה במחלקה. 

אנו מאמינים כי הכשרה מקצועית מתמדת היא חלק מסלילת הדרך לבוגרינו ולכן המתמחים לוקחים חלק פעיל בימי עיון, כנסים והרצאות בהם משרדנו משתתף. 

קידום בפירמה: הפירמה, כמדיניות, מציעה למתמחים המצוינים להצטרף לשרותיה כעורכי דין. שותפים ועו"ד רבים בפירמה כולל הוותיקים ביותר, החלו את דרכם כמתמחים בפירמה.

ליווי וחניכה: קיימת חשיבות מרבית לנושא החניכה וליווי המתחים במשרדנו בדגש על שיח פתוח ובגובה עיניים - "אתכם לאורך כל הדרך".

כל מתמחה מלווה ע"י כלל עורכי הדין בצוות בכלל וע"י עו"ד ייעודי בצוות בפרט. ההליך מכיל: בניית תוכנית עבודה אישית מותאמת לאורך השנה, הצבת יעדים ומדדים, משוב עבור כל משימה, משוב תקופתי, השתתפות מלאה בדיונים, סיוע בכתיבת מאמרים אקדמאים ועוד.

לשליחת קורות חיים: 

מיטל גוב, מנהלת משאבי- אנוש ואדמיניסטרציה Meital.g@cbalaw.co.il