צור קשר
טל. 035662808
מייל: Shlomo@cbalaw.co.il

תחומי התמחות:

שלמה שחר

עורך דין, יועץ

עו"ד שחר מתמחה ברזי המשפט המסחרי, פירוק חברות, כינוס נכסים ופשיטות רגל וכן בניהול נכסי מקרקעין ,אפוטרופסות , הקדשות ועיזבונות.

עו"ד שחר  צבר מומחיות וניסיון ייחודי ומעמיק בשלל תחומים אלו במסגרת תפקידי המפתח אותם מילא של הכונס הרשמי והאפוטרופוס הכללי של מדינת ישראל בין השנים 2002-2011 וקודם לכן, בתפקיד היועץ המשפטי של משרד המשפטים וכן כמנהל היחידה הארצית לגילוי ולניהול רכוש באפוטרופוס הכללי.

עו"ד שחר  הינו מומחה ובעל מוניטין רב בתחום ניהול חברות במשבר, דיני חדלות פירעון בהליכי הקפאת הליכים ופירוק של חברות ועמותות ופשיטות רגל של יחידים. במסגרת תפקידו ככונס הנכסים הרשמי היה עו"ד שחר ממונה באופן אישי על ניהול הליכים מורכבים בתחומי הפירוקים והכינוסים כגון: המעילה בבנק למסחר ותיק בית החולים ביקור חולים בהם מונה כמפרק , תיאטרון הבימה בו שימש כנאמן התיאטרון; וחברת הבנייה חפציבה.

במסגרת תפקידו כאפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי,  שימש עו"ד שחר כממונה על ניהול אלפי מגרשים ודירות של נעדרים ובנוסף פעל רבות בתחום הפיקוח על אפוטרופוסים לחסויים יחידים ותאגידי אפוטרופסות, וכן כממונה על רשמי הירושה במחוזות השונים באפוטרופוס הכללי וכממונה על הפיקוח על מנהלי עזבון שמונו על ידי בתי המשפט למשפחה.

בביצוע תפקידיו אלה צבר עו"ד שחר  מוניטין רב בקרב משרדי הממשלה השונים ובתי המשפט בערכאות השונות ברחבי הארץ ואף פיתח מיומנות ומקצועיות בנושאי קידום והסדרת רגולציה.

עו"ד שחר  שימש בכחבר בוועדת האתיקה הארצית ובוועדת בתי המשפט של לשכת עורכי הדין.

עו"ד שחר הרצה במסגרת לשכת עורכי הדין, ואף שימש כעוזר הוראה בקורסים בדיני נזיקין והמשפט הפלילי באוניברסיטת בר אילן.

השכלה:

  • תואר ראשון במשפטים (LL.B) 
  • תואר שני במשפטים (LL.M)

  שפות:

  • עברית, אנגלית