מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

משפט מסחרי

צוות המסחרי של המשרד מטפל בכל היבטי המשפט המסחרי, על גווניו השונים, תוך ייצוג שוטף של מגוון תאגידים בפעילותם היומיומית, העסקית והתאגידית. בשל חשיבות החיים השוטפים של התאגידים במשק הישראלי, נותנת המחלקה דגש מיוחד תחום זה ועל הצרכים והמטרות העסקיות של התאגידים, פרטיים כציבוריים.

המחלקה מטפלת בתחום דינאמי, ועתיר רגולציה זה הדורש התמחות ייחודית, ומלווה את לקוחותיה לאורך כל מעגל החיים של התאגיד, החל משלבי ההתאגדות וההקמה, המשך בליווי בפעילותו השוטפת וכלה בפירוקו; בתוך כך, מטפל המשרד בספקטרום רחב של נושאים תאגידיים.

בנוסף, וכחלק בלתי נפרד מפעילותו היומיומית של התאגיד, המחלקה מתמחה בייצוג לקוחותיה בעסקאות ובהסכמים מסחריים ועסקיים, מקומיים ובינלאומיים בתחומים ובסקטורים רבים לרבות, עסקאות מימון, עסקאות נדל"ן, ליווי פרויקטים, הסכמי פיתוח, הסכמי ייצור ואספקה, הסכמי תחזוקה ותמיכה, הסכמי לוגיסטיקה, הסכמי שיווק, פרסום, וקידום מכירות, הסכמי סוכנויות, הסכמי תיווך, הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות, הסכמי שיתוף פעולה ומיזמים משותפים, הסכמי קבלנות, מכרזים, הסכמי שכירות וכיו"ב.

גישתה הרב-תחומית של המחלקה, לצד יכולתה לשלב בין תחומי מומחיות שונים של המשפט המסחרי עם ידע וניסיון רב בתחומי משפט אחרים, מאפשרת לספק ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי מסחרי ברמה הגבוהה ביותר, במגוון רחב של תחומי פעילות, על מכלול היבטיהם המשפטיים, הרגולטוריים והעסקיים.  ניסיון זה, לצד הבנה עסקית וידע פיננסי, הופכים את המחלקה לאחת מהטובות והמנוסות בתחומה.

משפט מסחרי