משפט מנהלי

פירמת CBA הינה הפירמה המובילה בישראל בתחום המשפט המנהלי, ונחשבת לחוד החנית בכל הנוגע לייצוג וליווי משפטי לגופים ממשלתיים רבים, לרבות חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות.

צוות הפירמה בתחום המשפט המנהלי מורכב מעורכי דין בעלי וותק ומוניטין רב שנים, המכירים לעומק את מאפייניהם של גופים ממשלתיים ועירוניים, לרבות את הצרכים הייחודיים של גופים אלו, בכל הנוגע לייצוג משפטי.

בנוסף לייצוג של גופים ממשלתיים, מלווה המשרד חברות מסחריות רבות וגופים פרטיים בהליכים משפטיים מורכבים כגון מכרזים, עתירות מנהליות, עתירות לבג”צ, התמודדות במכרזים ועוד, ובנוסף מייצג אותם בסכסוכים משפטיים עם רשויות וגופים ממשלתיים.

בקיאותם הרבה של עורכי הדין בפירמה בתחום המשפט המנהלי נצברה לאורך שנים רבות של התנהלות אל מול רשויות ממשלתיות, ומהווה חלק מכריע במכלול הגורמים המובילים את המשרד להצלחה בייצוג לקוחות.

ליטיגציה מנהלית

החלטות המנהליות הן רבות ומגוונות בנושאיהן ולהן מקום חשוב בחיי היום יום של החברה והפרט. החלטות אלו נתונות לפיקוח ולבקרה של בית המשפט. הפירמה עוסקת בייצוג בפני ערכאות שיפוטיות בתחום המנהלי (לרוב בית המשפט לעניינים מנהליים ובית המשפט העליון בשיבתו כבג”צ).

לפירמה ניסיון רב שנים בתחומים אלו והיא טיפלה בתיקים חשובים ומתוקשרים בתחום המנהלי ובבג”צים עקרוניים.

הפירמה מרבה לייצג רשויות מקומיות בהגנה על החלטותיהן לעיתים בתיקים מורכבים ורגישים.

כך גם למשרד ניסיון רב בליטיגציה מנהלית בתחום המכרזים, בהגנה על החלטות ועדות המכרזים ובתקיפת החלטותיהן.